| grigor3 a întrebat:

Ca sa dai la politie, nu trebuie sa ai semne,dar daca vine un maniac si te bate intr-o zi, si iti raman semne iar cand dai admiterea ai semnele alea de la bataie, nuvei mai putea da la politie?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de semne si unde le ai.
Daca semnele sunt pe fata, foarte vizibile si nu dispar in timp (cicatrici) atunci este un impediment, daca sunt acoperite de inmbracaminte atunci nu este nici o problema.

| grigor3 explică (pentru Ioandelasal):

Dar daca dispar in 6 luni sa zicem maxim, merge?

| Ioandelasal a răspuns (pentru grigor3):

Daca dispar dupa vindecare nu este nici o problema.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Hai ca asta-i buna nu poti din cauza semnelor sa te faci politist. Altii au si tatuaje si tot se fac politisti