| cristinuca05 a întrebat:

as dori si eu sa stiu ce loc de munca iti poti gasi dupa terminarea facultatii IMAPA? a terminat cineva? e ceva de facut pe viitor cu facultate aceasta? multumesc

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ca, daca ne-ai traduce IMAPA, ne-ar fi mai usor sa-ti raspundem.

| cristinuca05 explică (pentru ardnaxur1961):

Inginerie şi management în alimentaţia publică şi agroturism

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru cristinuca05):

Sincer, in principiu, chestia e foarte buna, cu o singura conditie!
Sa ai destul capital sa-ti construiesti o pensiune intr-o zona din aia in care peisajul iti taie rasuflarea si sa o administrezi asa cum trebuie, incat sa isi faca omu' rezervare la tine cu 2 ani inainte.