| bibix3 a întrebat:

As vrea sa dau la asistenta medicala la universitatea Transilvania din Brasov, dar nu gasesc niciun model de teste. Stie cineva de unde as putea face rost de ele? Multumesc

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Pai intra in contact cu universitatea si afli de acolo. Ce sanse sunt sa stie cineva aici?

| bibix3 explică (pentru Jameson):

Pai ei nu au mai scos modele de teste de prin 2013 si ma gandeam poate e cineva care a dat anul trecut ca sa mi recomandd cartea de teste care l-a ajutat sa intre

| Jameson a răspuns (pentru bibix3):

Am inteles. Dar cred ca raspunsul se afla tot la ei.

| Goete a răspuns:

Ce vrei sa-i dai la asistenta medicala?