| LarBianca a întrebat:

Bună, aș vrea să devin actriță dar nu știu un liceu, adică știu, este unul de preferat dar îmi puteți zice voi? Și poți juca in filme serial dacă nu am început facultatea de teatru și film?

1 răspuns:
| Eireann a răspuns:

La unele licee de arta exista un profil numit Arta actorului sau actorie. Cauta sa vezi daca la tine in oras exista asa ceva. Daca primesti rolul la un casting da, poti sa joci in seriale cu accordul parintilor.