| IrinutzaAndrutza a întrebat:

Eu vreau sa devin actrita! Dar nu stiu ce as putea face, sa fac liceu si facultate de teatru sau decat facultate? Nu sunt la liceu sunt la gimnaziu.Nu stiu daca as putea sa fac castinguri sau sa merg la un profesionist! Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a face facultatea trebuie sa ai liceul cu diploma de bacalaureat, nu se poate merge in facultate dupa gimnaziu. Du-te tot la un liceu de arta.

| raluk27 a răspuns:

Nu poti sa faci "decat facultate". Trebuie obligatoriu sa faci liceul si sa iti iei bacalaureatul. Vrei sa te teleportezi direct la facultate? Eu zic sa termini mai intai liceul