| love10andra a întrebat:

As vrea sa-mi raspundeti urgent la aceasta intrebaretonguee nett am vazut ca scrie ca maine si poimanine nu se fac ore in Jud.Botosani si in Dorohoi. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Alis100 a răspuns:

Buna Andra. Din cate stiu eu e adevarat, pe noi ne-au anuntat profesorii si ne-au zis ca suntem liberi pana miercuri inclusiv... Probabil ca si scoala ta va fi inchisa. FUNDA?

5 răspunsuri:
| Andrei_3853 a răspuns:

Nu este adevarat, in Botosani si Dorohoi se fac ore, a confirmat directoarea azi big grin

| JungHaYo a răspuns:

Da

| tornados a răspuns:

Nu este adevarat. Funda

| WildEyes a răspuns:

Mai intai mentionez ca nu sunt din acele judete. Iti sugerez, daca nu stai chiar la o foarte mare distanta de scoala/liceu sa faci un drum pana acolo si sa te asiguri.

| Norynuta33 a răspuns:

Da