| Kasya a întrebat:

As vrea sa stiu ce inseamna mai exact key account manager-engleza? Ce responsabilitati sunt pentru acest job?(KEY WAY INVESTMENTS, City Gate South Tower)

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Key? pai cred ca e doar numele companiei daca nu inseamna managerul Sef care se ocupa de orice problema de administratie si personal( inclusiv alti manageri care probabil au echipa lor mai mica) Cam atat stiu eu insa nu prea stiu de compania asta sa dau mai multe detalii.

| Neacșu_Mădălina_1996 a răspuns:

Buna. Ai mai aflat ceva de jobul asta? Chiar azi am fost sunata si m au chemat la interviu dar n am nici cea mai mica idee ce implica.

| Lore_Lorena_1994_2a6Z a răspuns (pentru Neacșu_Mădălina_1996):

Ai sustinut interviul? In ce consta?