| PataOarba_1610 a întrebat:

Salutare,

Ce înseamnă să fi junior account manager la o firma cum ese forexcenter.ro?

1 răspuns:
| andreiask a răspuns:

Salut. Din ce am citit pe google, in anunturile unor companii, asigura suport tehnic clientiilor despre produsele / serviciile companiei, in principal. Si pe tine te-au contactat cei de la forexcenter.ro? Ca si eu am primit astazi un telefon de la ei desi, eu nu am aplicat la asemenea job avand in vedere ca nu am studiile necesare. Ai fost la interviu?