| Narnia a întrebat:

as vrea sa stiu ce ore se fac la un liceu cu profil stiinte sociale si la ce se da teza. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| chivas21 a răspuns:

Teze: Romana, Istorie sau Geografie, Franceza sau Engleza, Logica sau sociologie sau psihologie depinde ce faci in anul respectiv! Asa era cand am facut eu liceul! Ore ai 3 pe saptamana de mate de aia usoara, 4 de romana, cate 2 sau 3 de istorie si geografie, doaua sau 3 de franceza si engleza, 2 ore de fizica in clasa a9a si putin in a10a apoi dispare din orar! Restu nu cred ca mai conteaza laughing) Oricum depinde si de liceu si ce optional v-a alegeti! Succes la liceu tongue Cred ca raspunsul corect e la mine! laughing La mate nu da`ti teza!

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu este adevarat ce spune babygirlissa!
Pana sa ajung studenta, am fost 4 ani la specializarea stiinte sociale. Faceam vreo 4 ore de romana, 3 de istorie, 3 de geografie, 2 de engleza si 2 de franceza, mate 2 ore.Plus restul care sunt mai putin importante. Aaa, si fizica si chimie am avut 2 ore pe saptamana din fiecare, am facut doar primii 2 ani.
In clasa a 9 a vei avea 2 ore de logica, in clasa a 10 a in loc de asta vei face psihologie, intr-a 11 a faci economie, a 12 a filosofie.
Am dat teza in fiecare an la limba romana, la alegere intre engleza/franceza, la alegere de asemenea intre geografie/istorie si in fiecare an la logica, respectiv la psiho, economie si filosofie!

| babygirlmeli a răspuns:

Well, faci cate putin din toate, 3 ore de fizica, 2 de chimie, 2 de engleza, 3 de romanahee hee big grin si teze dai la romana, chimie, bio, mate si daca esti la profil cu intensiv franceza, si la francezahee hee

| babygirlmeli a răspuns:

Mda, imi pare rau laughing) nu am citit bine intrebarea si credeam ca este vorba de profil de stiinte ale naturiistraight face scuze inca o data happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt a 9a la ss... fac 2 ore de mate 2 de geo 2 de ist. 4 de rom. 2 de fizica 2 de chimie, 1 de bio, 1 muzica, 1 desen, 2 de logica, 2 de franceza, 3 de engleza, 1 sport.
teze dai la logica, istorie sau geografie, engleza sau franceza, romana.si cred ca, cam atat. te pup si ai grija de tine!