Întrebare recomandată | alexandracosmin a întrebat:

As vrea sa urmez facultatea de biologie sau chimie. Sunt bune? Si ce master sa urmez din acestea: Conservarea biodiversității, Biotehnologii microbiene şi celulare,
Genetică moleculară si Biologia dezvoltării. As dori detalii despre ce inseamna aceste domenii.

1 răspuns:
| blaxy a răspuns:

Facultatea e buna.
te sfatui sa o faci.
pentru master o sa te decizi pe parcursul anilor la facultate. oricum toate cele enumerate de tine o sa le treci la facultate.si o sa te decizi tu apoi pe care sa o faci la master