| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am o nelămurire cu privire la o facultate și doresc sa ma ajute cineva cu detalii concrete. Doresc sa ma înscriu la facultatea de pedagogie și am văzut ca la programele de master au următoarele: master didactic in biologie, fizica, geografie. Întrebarea mea e dacă urmez pedagogia și după aplic pentru master in biologie de ex. pot preda biologia in liceu? Daca n-am făcut facultatea de biologie?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceste intrebari le pui tu la secretariatul facultatii, iar ei o sa te ajute cu raspuns oficial noi nu stim cerintele facultatilor.