| Madalin_Mada_1992 a întrebat:

Buna baieti.

Am si eu o intrebare mai prosteasca cred. Anul acesta vreau sa incerc la subofiteri la Campina si imi tebuie recomandare de la ultimul loc de munca pentru politie, ideea este ca sefa mea mi-a comuncat ca ea semneaza si stampileaza ce trebuie, insa nu stie care este modelul lor. Credeti ca puteti sa ma ajutati cu acest model de recomandare?

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

De ce cauti un nr si suni direct la resurse umane la Campina, asa o sa ai informatii clare si precise cu privire la ce au ei nevoie, poate au chiar pe site un model de recomandare happy