| SecretKiss a întrebat:

Cam cate vizualizari trebuie sa aiba blogul meu pentru ca sa castig mai multi bani. Minim cate vizualizari? multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Depinde cat vrei sa castigi.si despre ce este blogul tau. Daca nu ai minim 100 vizitatori unici pe zi nu prea se merita.Eu castig acum cam in jur de 1 euro pe zi.Pentru mai multe detalii da-mi un mesaj.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Stoica_Cristina_1984 a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani din reclame gen Adsense, conteaza foarte mult numarul de vizitatori. Dar daca vrei sa faci bani din promovarea propriilor produse, spre exemplu, nu ai nevoie de prea multi vizitatori zilnic.

Detalii despre alte metode de a castiga bani pe blog in afara de postarea bannerelor altor firme gasesti aici: http://www.cristinne.ro