| GulDan a întrebat:

Pe youtube cate vizualizari trebuie sa ai sa castigi bani?

5 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Nu poti castiga bani pe youtube. laughing

| daηă a răspuns (pentru LollypopMe):

Ba da, prin reclame. Nu știu cât, dar unii trăiesc din videoclipurile făcute pe youtube.

| CoRnEtEL a răspuns:

Mai intai inchei un contract cu cei de la youtube, se stabileste un numar de vizualizari in schimbul careia primesti bani.ai inteles?

| Trakker a răspuns:

1.000.000 de vizualizari pentru 100 de lei

| Rogony a răspuns:

Se spune ca se castiga intre $2 si $5 la fiecare 1000 de vizualizari ale contului daca ai parteneriat cu youtube. Altii spun ca intre $2 si $9... mai multe detalii pe www.socialblade.com