| SecretKiss a întrebat:

Cam cate vizualizari trebuie sa aiba blogul meu pentru ca sa castig bani. Minim cate vizualizari? multumesc. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoanaAlbu a răspuns:

Stiu ca un site incepe sa "produca" de la 2000 de unici pe zi. Pana atunci asa 200-300 euro pe an maxim. Presupun ca e valabil si in cazul blogului. Dar si intr-un caz si in celalalt important este continutul. Bafta!

1 răspuns:
| maryusmono a răspuns:

Sunt mai multe metode cu care poti face bani din blogul tau. Nu trebuie neaparat sa ai foarte multi vizitatori. poti sa ai mai putini.dar interesati de un lucru anume. De exemplu daca ai un blog in care vorbesti numai despre haine, vizitatorii tai sunt clar interesati de acest subiect si poate ca mai devreme sau mai tarziu un magazin online de haine va vrea reclama din partea ta :)

http://www.munca-la-domiciliu.com/bani-din-blog.html