| Diabolik94 a întrebat:

Ce domeniu este cel mai cautat pe piata muncii din Romania : chimia organica sau cea anorganica?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, chimia ca principiu de baza are multe perspective de angajare pentru viitorii absolventi pentru ca asta se cauta in tara si tinerii, se baga la facultati mai usoare toti fug de alea grele

| Diabolik94 explică (pentru mgtow):

Multumesc pentru raspunsul tau!

4 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Industria a fost distrusa de Ion Iliescu si urmasii lui. Deci ramane Chimia Organica, dar de preferinta in alta tara, ca se plateste foarte bine.