| rapgirl123 a întrebat:

Ce facultati as putea urma dupa ce termin liceul, profilul filologie happy? dau funda pentru cat mai multe idei big grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti face orice facultate iti doresti, orice facultate de care crezi ca esti capabil/a. Nu conteaza profilul liceului pe care il termini, ci doar sa iei bacul.

| ElenaSA a răspuns:

Poti da unde vrei: la Fillologie, Limbi straine, Istorie, Drept, Sociologie, Psihologie. Depinde ce-ti place si la ce te pricepi.

| Doηηa a răspuns:

Drept,Ştiinţe Politice, Istorie, Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării, Limbi şi Literaturi Străine, Litere, Psihologie şi Ştiinţele Educaţiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zoofilie, la seral.

| badboybitter a răspuns:

SNSPA
Geografie
Istorie
UNATC
Drept
Chiar si medicina
Psihologie
Limbi straine
Ecologie
Facultatea de Biologie
Facultatiile private
Jurnalism
Publicitate
Comunicare