| Mmelek a întrebat:

Ce parere aveti de job-urile online? A scos cineva bani din asta? si daca da, de pe ce site? Multumesc.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu ai cum. Poti sa faci bani pentru altii dar pentru tine nu prea decat daca bagi si tu la randul tau cateva mii de persoane in sistem.
Joburile din care chiar poti face bani chiar necesita munca si munca profesionista. De exemplu sa cosntruiesti site-uri pentru diferite persoane, sau sa manageriezi site-uri, pagini... etc. Dar ajungi destul de greu acolo si pana sa poti face si bani trebuie mai intai sa o faci o perioada buna de timp pe gratis.

| alitzzy a răspuns:

Eu folosesc ClixSense [ http://csl.ink/tHu ] si scot frumos bani de buzunar din el.
Trebuie sa dai click pe reclame sau sa completezi chestionare. E chiar lejer. Îmi platesc adesea comenzile online cu sumele retrase de aici.