| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de planul ProTV si Voyo de a inchide toate site-urile de seriale online?

4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

"Expect us"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tipic celor de la ProTV. Mereu se cred singurii care pot fi suficient de " demni " de a publica sau transmite ştiri sau filme.

| Q69 a răspuns:

Este o actiune "miseleasca"

| KompliKat a răspuns:

Frate nu stiu poate au dreptate ca vplay au si fulme obscente dar au si alte seriale cum ar fi H2O la care ma uitam cand eram mica si THE VAMPIRE DIARIES la care ma uit si acum poate au dreptate dar poate au exagerat putin cu reclamatul la politie