| Clipea_Teo_2000 a întrebat:

Ce părere aveți despre ASE Management și administrație publică, specializare Administrație publică? Te poți angaja rapid după terminare?

3 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Orice ai face in Ase, tot economist esti. E o facultate relativ ușoară dacă îți dai interesul. Din câte știu facultatea are un parteneriat cu ceva firma, iar când intri la master la Ase îți găsesc ei loc de munca

| asperger3 a răspuns:

Depinde cum va evolua piata muncii. Vezi tu, piata muncii nu este constanta, fluctueaza in majoritatea domeniilor. Peste 3 ani poate ca va fi nevoie de avocati, nu de manageri. Nimeni nu stie sigur, dar poate presupune ce se va intampla in viitor.