| Ana47 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de hairstylist? Argumente pro si contra. Cat la suta credeti ca (,) conteaza talentul si indemanarea si cat la suta contează munca si perseverenta?

Răspuns Câştigător
| SnowKat a răspuns:

Buna, eu consider ca slujba de hairstylist este una destul de avantajoasa deoarece poti face ceea ce iti place, castigi o suma de bani rezonabila + bacsis, dar conteaza sa ai un pic de talent si sa faci practica pentru a invata anumite tehnici. De aceea sunt cursuri pentru asa ceva. Sper ca te-am ajutat. tongue