| luca1900 a întrebat:

Buna, ce sfat imi dati in legatura cu angajarea la KFC pentru postul lucrator in bucatarie? Merita sau nu? Am tot citit comentarii negative despre ei si incontinuu fac angajari. Ceva nu pusca

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu merita. Ai vrut doar o confirmare.

| johnnny123 a răspuns:

Muncă multă, bani puțini. Jobul clasic al celor care trebuie să câștige niște bani dar nu știu să facă mai nimic. Ca urmare, și rulajul de oameni este foarte rapid. Cei mai mulți vin, stau puțin și pleacă.

Regulă generală de reținut: un job din care poți fi înlocuit în 15 minute și unde nu interesează pe nimeni dacă stai sau pleci, nu va fi niciodată un job prea grozav.