| Ligik a întrebat:

Am fost invitata la interviu pentru postul de "Partner Care&Support" la FoodPanda in Bucuresti.
A lucrat cineva acolo? Se merita sa le dau o sansa?
Stiu ca FoodPanda are foarte multe review-uri negative si foarte multi clienti nemultumiti, desi nu stiu daca acest lucru are legatura cu postul meu.

Răspuns Câştigător
| Vickyy a răspuns:

Bună!
Sper ca acest site să te ajute, pe mine m-a salvat de posibile situații incomode:
https://www.undelucram.ro/......lucru-4947

În acest fel îți poți face o idee. Oricum, decizia îți aparține în totalitate, este dreptul tău să refuzi postul respectiv dacă simți că este ceva în neregulă.
Mult succes!

| Ligik explică (pentru Vickyy):

Am cautat peste tot, inclusiv pe acel site, dar sunt prea putine pareri si nu pentru postul meu. Oricuuum, multumesc mult!

1 răspuns: