| Yes a întrebat:

Cine a lucrat pana acum la mcdonalds sau kfc in perioada verii, part time sau full-time, îmi poate spune cum a fost și ce salarii erau?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca tot vrei sa muncesti pe vara du-te la o firma de recrutare
Sa iti dau un exemplu eu am 16 si muncesc pe vara in fabrica 6 ore si condiitile sunt f ok si salariul este minimul pe economie.
Acuma cum vrei si tu sa faci, e alegerea tawinking

| Evelinmariaa a răspuns:

Pentru mine a fost groaznic

| CiprianValentin a răspuns:

Casier KFC Full-Time -> 1525 lei
Casier KFC Part-Time -> 850 lei
Casifer KFC Sef tura Full-Time -> 1800 lei
Supervizor KFC Full-Time 2000 lei (+500 bonus)

Casier si lucrator comercial McDonalds Part-time -> 600 lei (+95 tichete de masa)
Lucrator comercial McDonalds Full-Time -> 2200 lei
Crew trainer McDonalds FullTime -> 2000 lei