| Kafeeaua a întrebat:

Cine îmi poate spune, cu ce medie se intra la liceul militar, mai exact „Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc....si cam in ce consta probele...Sunt constienta ca este greu acolo, dar mie imi place si chiar aș trece prin aceasta esperienta, de ce nu?!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Probele scrise sunt sigura ca sunt afisate la ei pe site sau daca nu subiecte din anii trecuti. Probele sportive le poti vedea pe site-ul MApN ( intri la cariera militara -filiera directa-ofiteri si e acolo afisat si pentru colegiile militare). De medii nu stiu sa-ti zic dar sunt convinsa ca difera de la an la an in functie de notele luate de candidati

1 răspuns:
| anyshor a răspuns:

Eu stiu ca cu 9, 50 thinking