| IoanaCristina02 a întrebat:

Buna! Cine ma poate ajuta......am un proiect de diploma pe care l-am terminat dar nu ma lasa sa descarc pe laptop Microsoft office deci nu il pot termina, poate cineva daca ii trimit proiectul si cerintele care trebuie indeplinite(asezarea in pagina etc.) sa il faca in word sa il scoata la xerox sa ii faca cu coperta cu tot si sa il trimita la adresa mea happy Bineinteles pentru o suma de bani. Am nevoie pentru examenul de licenta.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Office.com

| NLS a răspuns:

Il poti aranja in pagina folosind LibreOffice, care e gratuit.

https://www.libreoffice.org/download/download/

7.0.6 e exact ce trebuie, e mai stabila,
dar si cea noua 7.1.4 merge

Suporta formatele native Microsoft Office,
adica poti salva in format docx, xlsx, pptx, etc.

El in mod standard salveaza in alt format, trebuie sa salvezi de fiecare data in formatul docx, sau sa intri la Options si sa modifici sa salveze mereu in formatul Microsoft.

https://www.howtogeek.com/......breoffice/

Mult succes cu terminarea proiectului si prezentarea!
Crede-ma ca daca ai timp, cea mai buna varianta e sa il asezi tu in pagina, nu poti sti cat de atent si corect lucreaza un strain.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ai stat mult sa te gandesti la treaba asta? Cine crezi ca ajuta un strain? Ori fraieresti tu persoana ori persoana aceea o sa te fraiereasca pe tine. Poti face proiectul in google docs.

| GPA a răspuns:

De ce spui că nu te lasă? Hai să rezolvăm problema, ce mesaj de eroare primești de spui că nu-l poți instala?

| Feri5 a răspuns:

Poți să folosești Word online. Nu trebuie neapărat să-l instalezi, dar trebuie doar să te conectezi. M-aș oferi, dar trebuie să-mi spui câte pagini are, eu le scriu, iar apoi îți trimit linkul.

| CassiusAlexander a răspuns:

Nu este nevoie să instalezi nimic. Scrii "Word" în browser și al doilea link (că primul este probabil un anunț) va face exact ce ai tu nevoie. Și da, dacă vei mai intra tot acolo cu altă ocazie, vei găsi vechile documente salvate.