| 10roxana10 a întrebat:

voi cand scoateti ceva la imprimanta cum faceti sa schimbati culoarea, asezarea in pagina,? de exemplu un referat de pe wikipedia. luati informatiile si le copiati intr-un Microsoft office sau word?

am nevoie urgent va rogg

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Microsoft office contine microsof word, microsof office este un pachet cu mai multe word, excel, powerpoint, etc.
Daca vrei sa faci modificari de orice fel trebuie adaugate acel text intr-un Microsoft word si editat dupa bunul plac.Succes!