| mikaya a întrebat:

Buna, cu ce medie se intra la facultatea de it din Bucuresti/cluj/Iasi?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu conteaza media celor de anul trecut, conteaza media celor care concureaza pe an cu tine. In loc sa stai sa-ti calculezi din astea, mai bine te straduiesti sa ai o medie cat mai mare.

| sofisis a răspuns:

Daca nu stii sa manevrezi un google cu niste site-uri ca sa aflii niste medii de intrare din ultimii ani de la niste facultati, poate ca IT-ul nu e cea mai buna alegere. Zic si eu, nu vreau sa fiu rautacioasa.
Dar ce crezi, ca sa iti dam un raspuns, si noi cautam pe google si pe site-urile facultatilor respective. Ca nu lucram nici unul la acele facultati sau la ministerul educatiei...deci ce facem noi, ai putea foarte bine sa faci tu.

| JackR a răspuns:

In primul rand, ce intelegi prin "facultatea de IT"? Ca sunt mai multe... si sunt grele!

| francut a răspuns:

Cu putin peste 10!
Daca tu pui intrebarea asta aici, deduc ca esti slabut.