| xLittleKidd a întrebat:

Unde ati alege sa faceti facultatea: Iasi, Cluj sau Bucuresti? Si de ce?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde despre ce facultate e vorba. Oricum Bucurestiul iti ofera alte sanse da angajare in final

| neutrino a răspuns:

Daca facultatea care imi place exista in toate cele 3 orase, atunci as alege orasul care este mai aproape de localitatea din care sunt.

| Kriss96 a răspuns:

Bucuresti deoarece ai avea mai multe oportunitati fiind un oras mare. Si ma refer atat la distractie cat si la cariera.

| Otto2014 a răspuns:

Bucuresti,pentru ca e aproape de mine, si in plus imi place bucurestiul.

| Iyulia3712 a răspuns:

București normal, pentru ca la facultatea la care vreau sa dau, dupa ce o termin oricum va trebui sa mă mut in București ca sa fac stagiatura, deci daca as merge direct, ar fi mai simplu si m-as adapta mai repede. In plus, Bucureștiuliti oferă mai multe posibilitati de angajare.happy