| Cristina6h7hy a întrebat:

Bună! Curând voi avea un interviu pentru o sală de jocuri. Este primul interviu. Credeți ca voi afla pe loc răspunsul, sau mă vor suna după interviu?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce părere isi vor face ei despre tine. Oricum, nu cred ca esti singurul care vrea sa lucreze acolo.
Daca vei fi selectat te vor suna.
Daca nu, asta e.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Destul de rar se da răspunsul pe loc.

| Ilovedinero a răspuns:

Eu cand angajez daca zic " te sun dupa interviu" nici nu ii mai cer nr de tel. Daca esti potrivita iti vor spune pe loc

| AlexisZLS a răspuns:

Buna!
Depinde de fiecare angajator.din punctul meu de vedere, daca isi cauta urgent si este convins ca esti potrivita, iti va oferi raspunsul pe loc.
In caz contrar, daca sunt si alte canditate, posibil sa te sun in maxim 2-3 zile lucratoare
Sa ai baftahappy