| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
După voi, cum credeţi că ar trebui să fie un preşedinte?

Răspuns Câştigător
| CichasEmo a răspuns:

Unul care sa inteleaga nevoile tarii.Sa arate frumusetile ei peste hotare, sa o faca o tara cunoscuta.Sa-si iubeasca Tara si oamenii nu banii...

6 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Sa opreasca criza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Educat

| WhiteLife a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa existe presedinti. Eu cred ca lumea are nevoie de monarhi, regi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regula de baza este sa nu fie un inger infrant si in sondaje. happy
Sa stie sa manipuleze masele pe vreme de razboi.Nu mi-ar place sa se instaureze panica dupa discursul sau actiunile sale.Sa dea dovada de curaj, eleganta, transparenta...in felul asta il pot doar picta, ca de imaginat, nu pot, pentru ca ma bantuie multe personalitati ce ne-au parlit in trecut.

| FearOfTheDark a răspuns:

Mai sincer ca asta, un om caruia sa ii pese de problemele tarii.

| ruWssOiaLnF a răspuns:

In primul rand trebuie' sa faca totul spre binele tarii, nu in interes propriu...sa nu fie ipocrit(sa promita fel de fel de minuni si sa nu faca nimic)...stiu eu, ar fi multe.