| MarianaPoham21 a întrebat:

Am depus CV la H&M pentru postul de Asistent de vânzări și am șanse să mă cheme la interviu, am emoții mari, menționez că acesta ar fi primul meu interviu. Ce credeți că m-ar întreba la interviu în afară de chestii personale?

Răspuns Câştigător
| KaanNoah a răspuns:

Nu trebuie sa ai emotii. Trebuie să fii cat mai relaxată, ca sa fii cat mai naturală. Dacă ai emotii vizibile, s-ar putea sa nu ai sanse. Gândește te ca acel interviu de la h&m e la fel ca toate celelalte interviuri. E la fel ca un interviu de la un magazin din orașul tău de exemplu. Nu e ceva diferit. Deci te rog sa fii cat mai naturală și relaxată. Bafta

| MarianaPoham21 explică (pentru KaanNoah):

Nici măcar n au sunat, mersi oricum laughing))

1 răspuns: