| Miha a întrebat:

BUnabig grin
Vreau sa intru la liceul Gheorghe Sincai profilul mate-info (Bucuresti)Ce nota ar trebui sa iau la admitere daca in clasa a5a am avut 9.14,a6a-9.06 si in a7a -9. 38, ce medie si nota la admitere trebuie sa-mi iasa in clasa a8a? (vreau sa stiu cum ati calcula)Funda

2 răspunsuri:
| cinevainpanamea a răspuns:

Nu vrei si tu sa intri in moisil cu mine?;;)
http://www.admitereliceu.ro/calculati-medie-admitere uite aici, poti sa iti calculezi media singura :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma. presupunand ca le ai pe toate in regula, trebuie sa intri pe usa. nu-i asa? si asta trebuie deschisa, nu? cu cheia.ca doar nu o sa fortezi usa.astai infractiune.