| IFight4you a întrebat:

Daca termin liceul la profil de coafor/stilist pot sa dau la politie? sau deoarece profilul liceului este coafor/stilist nu am sanse la politie?big grin help plzz

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este important profilul liceului, importanta este diploma de bacalaureat. Daca o sa indeplinesti conditiile de fizic si sanatate si celelalte conditii ce se cer poti sa fii recrutat si sa sutii examenele.

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Da, doar sa iei bacul, sa inveti in paralel pentru probele scrise si sa te antrenezi pentru probele fizice.

| FastAndFurious a răspuns (pentru LolaLollita):

Simpatico, ala care fuge cu tine pentru tricou, Flori nu stiu cat a copiat dimineata la greu raspunsuri sau a raspuns unde deja se daduse funda( deci tot copiat). A facut asa la mine si am mai vazut pe parcurs. Acum cred ca are pe altcineva la tastatura pentru ca s-a desteptat deodata. Da sfaturi rapide despre bac, are replici ironice, cunostinte medicale etc. Daca te ajunge sa rogi TPU sa-i analizeze raspunsurile.

| LolaLollita a răspuns (pentru FastAndFurious):

Cred ca am avut noroc totusi, pe final ajunsesem prima iarhappy Vom vedea maine.

| FastAndFurious a răspuns (pentru LolaLollita):

Bravo! happy