| L0V3pink a întrebat:

Dau FUNDA! Am o femela (CINTEZA)si i'a cazut cateva pene intr-un loc si arata destul de rau.Sunt ingrijorata si ma intreb daca ii mai cresc sau va ramane asa.Cineva mi-a spus ca ii vor creste in cateva saptamani. E adevarat? II vor creste penele la loc? sadAjutati'masad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cinteze australiene (zebrute australiene) si femela a fost jumulita zdravan cand am cumparat-o dar i-au crescut toate penele la loc.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Stai linistita ii vor creste.Probabil schimba penajul, apropo cate luni are?

| sexysportsbaby a răspuns:

Da, penele o sa ii creasca si va fi binehappy