| Alin96DdD a întrebat:

Doresc sa stiu daca exista in Romania vreo tabara de vara pentru meseri sau un loc in care poti invata ceva nou, dar nu pe 1 sau 2 saptamani, sa dureze macar 1 luna. Dau funda daca ma ajuti!

1 răspuns:
| HappyGrumpy a răspuns:

Te sfatuiesc mai intai sa iti revizuiesti ortografia, apoi sa vezi daca nu cumva iti place sa te apuci de scris si sa iti si citeasca cineva comenturile, meserii se scrie cu 2 ii, si sincer nu cred ca mai exista asa ceva, ce mai importanta meserie din Romania este cea de manelist, pentru restul, iti trebuie facultate.