| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Doresc și eu un loc de muncă în Bacău sau prin apropiere de Bacău(Onești, Roman etc)ca manipulant marfa, dacă știți ceva, doresc detalii (salariu net 4000(ȘTIU,NU S ȘANSE,DAR POATE EXISTĂ CEVA),număr telefon etc).
M am uitat pe net, pe Facebook (vad numai fake uri)

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Esti amuzant rau cu salariul asta. Daca ar cere toti asa salarii pentru impins chestii dintr-o parte in alta, s-ar face mai repede robotizarea si in loc de 2500, poate spre 3000 in unele cazuri, ar fi toti egali. Pe zero...

| alina2k18 a răspuns:

Tu vrei direct salariu net 4000 laughing
Atat ai cand ajungi la vechime, cu bonusuri plus tichete de masa.
Banuiesc ca vrei credit pentru ca ai datoriiwinking sau e vorba de jocuri de norocwinking

| VoidEternal a răspuns:

Cunosc psiholog cu master și cel puțin 10 ani de studiu care abia ia 4200. Ești comic.

| StoicAnalysis a răspuns:

4000 net nu iau nici eu ca tehnician proiectant CAD. Adica la modul asta se pune problema. Am colegi care lucreaza ca manipulanti marfa si salariul lor net e undeva la maxim 2500 lei. In zona Moldovei nu ai sanse deloc la salariul asta in domeniul respectiv straight face