| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate invata cineva cum sa intru intr-un cont de Facebook/gmail daca mi-am uitat parola,nu am numar de telefon la el si nimic altceva care sa ma ajute sa il recuperez,e vorba de hacking aici,mai exact cum sa imi sparg contul de Facebook/gmail ca sa il recuperez,daca cunoasteti sau stiti voi scrieti-mi, dau funda si ne mai intelegem daca imi cereti ceva in schimb! Puteti sa imi trimiteti si tutoriale (nu fake) de-alea am vazut o gramada, ma refer la ceva ce sa fie adevarat.

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Mai bine fa-ti alt cont, decat sa pierzi timpul incercand sa il recuperezi.Si daca ai avut prietenii la public, ii poti vedea de pe noul cont, sa le dai inapoi cerere de prietenie.Si data viitoare fii mai responsabil,sa nu pierzi si contul nou, pune mail, pune nr actual de telefon, mai actualizeaza informatiile daca iti schimbi nr de tlf, etc.etc,toate trebuie facute la timpul lor, sa nu ajungem sa ne plangem dupa aceea ca nu ne iese ceva si ne chinuim sa ''spargem''. Succes!