| FetitSa a întrebat:

Bunahappy e adevarat ca daca bei cate o lingurita de ulei de masline in fiecare zi, se vor forma corzile vocale si cu exercitiu poti canta? thinking

Răspuns Câştigător
| dani9354 a răspuns:

Nimeni nu poate forma corzile vocale, ele se dezvolta pe parcurs o lingura ulei de masline este bun pentru sanatate dar pentru corzile vocale nu cred, si in plus sa iei o lingura de ulei in fiecare zi cred ca nu te mai ridici de pe wc!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este adevărat că este nevoie de multe vocalize, nu ulei de măsline!
Uleiul de măsline a nu se confunda cu cel de ricin sau parafină, ele sunt laxative!
Pa, pa.

| AnonimGirl a răspuns:

Da, este foarte adevarat! Este ciudat dar adevarat.

| Userrr a răspuns:

Nu.trebuie doar sa exersezi mult in fiecare zi

| FeTiTaDeCaRtIeRx3 a răspuns:

Cine a spus prostia asta?winking nu e adevarat...