| blackbird000 a întrebat:

Credeti ca vocea se poate imbunatatii? din punct de vedere al imperfectiunilor vocale, credeti ca este posibil ca prin mult exercitiu vocea sa se perfectioneze si corzile vocale sa se transforme?

3 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Nu

| alabalaportocalala a răspuns:

Depinde ce varsta ai cred.

| blackbird000 explică (pentru alabalaportocalala):

Nu ma refeream la mine,dar in general,ma intrebam daca este posibil pentru ca am auzit pe cineva cantand in urma cu doi ani, iar in prezent canta absolut diferit, vorbesc de o persoana care a urmat cursuri de canto.