| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Este cineva student la laborator clinic? Mi-ar placea sa aflu cateva informatii despre aceasta facultate pentru o posibila viitoare cariera in domeniu.
Mersi.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce spui tu acolo?
www.alegefacultatea.ro
NU există această facultate de laborator clinic!
Mai informează-te!
Pa, pa.

| Helena08 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

In cadrul facultatii de medicina exista specializarea laborator clinic.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Helena08):

Bună din nou.
Una este specializare, alta este facultatea de laborator clinic, ce nu înțelegi?
Pa, pa.

| LNK a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cam revoltata tu asa. raised eyebrows

| Legiuitoarea a răspuns (pentru LNK):

Bună.
Nu sunt revoltată dar când constat că nu înțelege un lucru atât de simplu, cum vrei să reacționez?
Să-i mulțumesc sau ce?
Numai bine!
Pa, pa.