| HeiGiusyy a întrebat:

Buna imi dati si mie niste licee bunicele(fara fite, si alte chestii intelegeti voibig grin) cu profil mate-info la are se intra cu media 7.60 va rogg da sa fie din sect 4-5-6 :d multumesc mult( p. s. din bucuresti)big grin

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

O sa primesti o brosura cu toate liceele. iti alegi liceele din brosura care sa fie in sec 4 5 6 si aproape de media ta si abia atunci poti intreba de liceele respective. peste tot vei gasi cel purin 1 2 3 fitzosi.

| Addah a răspuns:

Vianu, Iorga sau Neculce.

| wildlyon a răspuns:

Onicescusmug