| pysymeo a întrebat:

Buna! Îmi puteti zice și mie va rog cum este la postliceala AMG Carol Davila București? Ma refer la exigenta in cazul in care lucrezi și dacă sunt multe pretenții....as fi înțeles ca sunt foarte exigenti sau nu e adevărat? mulțumesc!

1 răspuns:
| Hotheaded a răspuns:

La fel am auzit și eu de la prietenele colegelor mele. Eu am făcut Sfântul Iosif, e foarte ok. Într-adevăr, îți cer să înveți mult, dar sunt înțelegători cu persoanele care muncesc sau au copiii mici. Bine, asta nu înseamnă să vii o dată pe săptămână, altfel îți dau preaviz. ☺️ În plus, nu văd de ce aș da mai mulți bani la școala asta care oferă aceleași lucruri. (am terminat anul trecut și era 2500 lei/an). Succes!