| Georgiana1995 a întrebat:

M-am hotărât sa dau la Postliceala la asistenta medicală generală (AMG) in Bucuresti. Ce sa aleg dintre Postliceala Carol Davila vs. Postliceala Fundeni?
Care e mai profesionista și te pregătește mai bine?
Cum e la o postliceala? Au pretenții de prezențe la toate orele?
Am văzut pe site-ul celor de la postl Davila ca se face practica in spitale, la fel e și la postl Fundeni?
A fost cineva la una din astea două?
Mersiii

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune, dar nici una din ele nu vine cu loc de munca asigurat.
Evident ca trebuie sa ajungi la toate orele, fiindca acumulezi absente si poti fii exmatriculat si in plus, pierzi materie care nu ti-o mai preda nimeni si nu iei examenele, daca nu o cunsoti.