| Anamaria141 a întrebat:

Buna!
In ce consta admiterea la Fmf Oradea? Care este tematica la anatomie, din ce carti sa invat?
De unde pot face rost de cartea cu grile?

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

In principiu trebuie sa inveti din cartile de la Editura Corint, dar bibliografia completa o gasesti la finalul cartii cu grile, care se poate achizitiona de la secretariat, costa 50 de lei. Cartile pentru la anul vor fi la vanzare prin primavara, acum cred ca inca se mai gasesc cele de anul acesta. Sunt carti diferite pentru medicina si farmacie.