| MariaEElena0505 a întrebat:

Buna. Intrebarea aceasta este doar pentru studentii la Facultatea de Biologie. Intrebarea mea este daca esti la Ecologie, te poti transfera la Bio sau la biochimie?

4 răspunsuri:
| Smolbean a răspuns:

Bună!
Nu poti

| MariaEElena0505 explică (pentru Smolbean):

Esti la aceasta facultate? Eu ma refer la Facultatea de Ecologie din cadrul Facultatii de Biologie.

| Smolbean a răspuns (pentru MariaEElena0505):

Sunt la Facultatea de Biologie.
Nu știu/nu am auzit sa se fi transferat cineva.
E prea complicata procedura, chiar dacă s-ar putea, și nu își bate nimeni capul.
Poți întreba la decanat ul facultății, la secretariat(la cei de la bio).

| MariaEElena0505 explică (pentru Smolbean):

Ok. Mersi happy