| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
La ce facultate sunteți?
Vă place ceea ce ați ales?
Ce meserie vei face după aceea facultate pe cate ai ales-o?

10 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Am terminat Inginerie Electrică și Calculatoare, lucrez ca inginer în prezent însă urmez și cursurile unui master în Informatică și pe viitor voi lucra ca software engineer. Lucrez hibrid și vreau să mă mut complet remote, ăsta e unul din motivele pentru care mi s-a schimbat puțin traiectoria.

| alindumitru083 a răspuns (pentru Frank51):

În ce constă admiterea la această facultate și care a fost experiența ta din timpul facultății? Merită să faci această facultate, bineînțeles, dacă te pasionează?

| Frank51 a răspuns (pentru alindumitru083):

E cu dosar. Merită să faci orice facultate atâta timp cât te pasionează.

| bookofknowledge a răspuns:

Sunt la facultatea de medicina, si ma gandesc sa ma fac laborant, cand termin.

| raulicafarafrica a răspuns:

Pe aia

| raulicafarafrica a răspuns (pentru alindumitru083):

Pe aceea
?

| alindumitru083 a răspuns (pentru raulicafarafrica):

Nu înțeleg. Am scris ceva greșit?

| alindumitru083 a răspuns (pentru raulicafarafrica):

Am modificat, poți să răspunzi la întrebare dacă dorești.