| Cookie21 a întrebat:

La ce liceu ar trebui sa intru daca as vrea sa ma fac jurnalist? Adica, ce profil?

9 răspunsuri:
| BrokenWings a răspuns:

Profilul de stiinte sociale sau cel de filologie sunt cele mai convenabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri la un liceu teoretic cu profil umanist (filologie sau stiinte sociale).

| RetardedRacoons a răspuns:

Ca sa fii jurnalist in ziua de azi poti pleca si de la coada vacii.

| 1000bodies a răspuns:

Filologie.

| user5493 a răspuns:

Filologie

| user5493 a răspuns:

Jurnalism in cadrul filologiei...academia grupului intact big grin

| kyGirL a răspuns:

La Pedagogie...Profil- filologie
Sau poti sa te duci si la alt liceu da sa aiba filohappy Dar eu ti-as recomada peda

| DunareClaudiu a răspuns:

Stiinte Sociale.

| RedStyle950 a răspuns:

La uman, dar am cateva cunostite care au fost si la M.I si tot au intrat.