| Leyla2507 a întrebat:

Buna! La liceul economic fs nitti se da admitere? Și din ce?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se da examen din romana si matematica

| SaOCorectamPeVioletaV7 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna Violetto cand o sa termini cu prostiile pe TPU?
Cum cusma lui Guguta sa ii spui omului ca se da examen de admitere la liceu?
De ce urasti oamenii in halul asta incat sa le scrii numai minciuni?
Nu merita si omul sa afle adevarul daca tot intreaba?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La liceu in Romania nu se da amitere.
se intra pe baza notelor la evaluarea nationala sau cum se numeste acu

| 47red a răspuns:

Bănuiesc ca te duci după ce dai evaluarea și afli note sa faci fisa de repartizare pe coduri, de preferat sa îl pui prima opțiune si dacă te-a repartizat acolo te duci acolo cu dosarul. Eu sunt tot la economic pe profil economic(valcea) și cam asa a fost cu admiterea happy