| Azaraus a întrebat:

Buna la toata lumea, vreau sa va intreb ce fel de joburi exista care sa iti permita sa calatoresti, in interes de serviciu sau asta sa fie serviciul tau...sa calatoresti, fara a fi nevoie de carnet de conducere, dati exemple cat mai multe, mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Cred ca orice in turism
management curier
schimb de experienta

1 răspuns:
| ceaschi a răspuns:

Astronaut,biciclist profesionist, nomad dar cel mai simplu poti bate o baba "live"(cu ceva martori) si evident daca nu vrei sa te duci la mititica vei fi nevoit sa calatoresti.NU RADE pentru ca nu iti trebuie carnet de conducere.